کابینت ارزان در کرج

کابینت ارزان در کرج

کابینت ارزان در کرج

یکی از ممترین اجزای دکوراسیون اشپزخانه کابینت می باشد که جدا از زیبایی ظاهری از عملکرد و کارایی بالایی برخوردارمی باشد.
mdf چوب فلز و پلاستیک از مواد اولیه کابینت می باشد.
کابینت ها از نظر ساختاری از چند بخش اصلی تشکیل شده اند که به این بخش ها سبد دروازه قفسه و جعبه می گویند.دروازه ها اغلب با موارد مختلف مانند چوب شیشه فلز و پلاستیک ساخته میشوند که توسط قفل ها قابلیت باز و بسته شدن دارند.
چوب ها هم در ساخت جعبه ها نقش دارند که به عنوان نقش اصلی برای قرار دادن وسایل اشپزخانه مورد استفاده قرار داده می شوند.

چرا کابینت‌ ارزان مهم‌ترین اجزاء درون آشپزخانه می باشند؟

اهمیت کابینت‌ ارزان در کرج آشپزخانه، نه تنها در پوشش‌دهی و ایجاد فضای کاربردی در محیط آشپزخانه خلاصه می‌ گردد، بلکه نقش ویژه‌‌ی آن‌ها، در نمای خانه و بالطبع زیبایی کل فضای خانه قابل دیدن می باشد. با انتخاب طرح‌های زیبای کابینت، که متناسب و هماهنگ با دکوراسیون منزل‌تان باشد، قادر هستید ظروف، لوازم برقی، بسته‌های خوراکی، ادویه‌جات و بسیاری وسایل ریز و درشت دیگر را، که در هر آشپزخانه‌ای مورد نلازم می باشد، ساماندهی نمایید و در یک کلام، هم نظم و هم زیبایی را به دل آشپزخانه بیاورید.

چرا از کابینت  مورد استفاده قرار داده می شود ؟

از جمله مزایای کابینت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زبیا سازی محیط اشپزخانه
 • استفاده مفید از فضا
 • تفکیک و پارتیشن بندی آشپزخانه
 • چیدمان راحت تر وسایل
 • افزایش سطح رفاه

دلایل فوق از جمله مزایایی امی باشد که سبب می گردد در تمامی خانه های امروزی از کابینت مورد استفاده قرار داده می شود تا جایی که به یکی از ضروریات هر آشپرخانه تبدیل شده می باشد.

تاریخچه استفاده از کابینت آشپزخانه

کابینتی که امروزه بکار گرفته می شود از حدود یک قرن پیش ساخته شده می باشد، در ابتدا کابینت آشپزخانه به صورت یک کابینت تنها، در وسط آشپزخانه قرار میگرفت، و از آن برای آماده سازی مواد غذایی قبل از پخت و پز مورد استفاده قرار داده میشد.

انواع کابینت کدام هستند ؟

در حالت کلی کابینت ها را میتوان به دو دسته کابینت کلاسیک و کابینت مدرن دسته بندی کرد.

انواع کابینت مدرن عبارتند از:

انواع دیگر کابینت عبه شرح زیر می باشد:

 • ممبران
 • ملامینه
 • پی وی سی
 • کابینت فلزی
 • کابینت چوبی
 • کابینت نئوپانی

کابینت ساده ارزان قیمت ام دی اف

یکی از بهترین و با کیفیت ترین نمونه هایی که می‌توان برای خرید کابینت ارزان تهران در نظر گرفت، کابینت های ام دی اف هستند. کابینت های ام دی اف تنوع بسیار بالایی داشته و متریال مورد استفاده برای کابینت های مدرن نیز ورق های مقاوم mdf می‌باشند. از مهم ترین ویژگی های این نوع کابینت می توان به تنوع بسیار بالا در رنگ آنها اشاره نمود و به همین علت می‌توان متناسب با سبک دکوراسیون و با هزینه کم انتخاب خوبی داشت. البته اگاه باشید که در ساخت کابینت نئوکلاسیک و کلاسیک نیز از ورق های ام دی اف مورد استفاده قرار داده می شود که به دلیل نوع طرح و تکنولوژی تولید آنها قیمت گران تری نسبت به کابینت های مدرن دارند.

انواع درب کابینت ارزان در کرج

در کابینت در ظاهر و نمای بخش‌های گوناگون خانه به ویژه آشپزخانه نقش مهمی دارد. در حقیقت این در کابینت می باشد که دیده شده و نمای کار را تغییر می‎دهد. خریدار برای انتخاب در کابینت با گزینه‌های بی‌شماری روبروست. این موضوع به این معنا است که در زمان خرید کابینت شما در آن را انتخاب می‌نمایید و باقی قسمت‌های آن در بیشتر موارد یکسان می باشد و مدل‌‌های مختلفی برای آن وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره