پوستر کرج

پوستر کرج

پوستر کرج یکی از ابزارهایی است که می‌تواند در دکوراسیون داخلی به کار رود. این پوسترها می‌توانند شامل تصاویر متنوعی از موضوعات مختلف مانند طبیعت، شهر، هنر، سینما و غیره باشند و با استفاده از آنهامی‌توانید دکوراسیون داخلی خود را به روز و زیبا کنید.

بهتر است قبل از خرید پوسترهای دیواری، به اندازه دیوار و محل قرارگیری آن توجه کنید تا در انتخاب سایز مناسب برای پوستر دچار مشکل نشوید. همچنین، در انتخاب رنگ و تصویر پوستر، باید با سبک دکوراسیون داخلی فضای خود همخوانی داشته باشد.

پوستر کرج
پوستر کرج

همچنین، پوستر دیواری می‌تواند به عنوان یک ابزار دکوراتیو برای جلوه دادن نقاط قوت و زیبایی‌های فضای داخلی شما استفاده شود. مثلا اگر می‌خواهید نقطه تمرکز فضای داخلی خود را روی یک دکور خاص یا یک وسیله‌ی دیگر قرار دهید، می‌توانید پوستر دیواری را در نزدیکی آن قرار دهید تا نظر بینندگان را به سمت آن بکشانید.

در کل، پوستر دیواری یک ابزار دکوراتیو بسیار کاربردی است که با انتخاب مناسب و قرار دادن در محل مناسب می‌تواند دکوراسیون داخلی شما را جذاب و زیبا کند.

مزایای پوستر کرج

پوستر دیواری دارای مزایای متعددی است که برخی از آن‌ها عبارتند از:

1. جذابیت بصری: پوستر دیواری به دیوارها و فضاهای داخلی جذابیت و زیبایی می‌بخشد و می‌تواند به راحتی با سلیقه‌های مختلف دکوراسیون داخلی هماهنگ شود.

2. قیمت مناسب: پوستر دیواری ها به طور معمول با قیمتی مناسب در دسترس هستند و می‌توانند به راحتی با بودجه‌های مختلف تهیه شوند.

3. آسانی در نصب و حمل: پوسترهای دیواری به راحتی قابل نصب و حمل هستند و می‌توانند به راحتی جا به جایی شوند یا در محل‌های مختلف نصب شوند.

4. تنوع طرح‌ها: پوسترهای دیواری در طرح‌ها و سایز‌های مختلفی در دسترس هستند و می‌توانند به تناسب سلیقه شما انتخاب شوند.

5. قابلیت تغییر: با توجه به آسانی نصب و حمل پوستر دیواری، می‌توان به راحتی آن‌ها را تغییر داد و با توجه به فصل، سلیقه و مزاج خود از آن‌ها استفاده کرد.

6. دوام و ماندگاری بالا : پوستر های دیواری نسبت به کاغذ دیواری که به مرور زمان غبار می گیرد و یا رنگ آمیزی دیوار که با گذشت زمان کدر می شود ماندگاری بالایی دارد.

معایب پوستر چیست ؟

از معایب پوسترها یکی پارگی و کثیفی پوستر بعد از مدتی کوتاهمی باشد. یا این که پوستر شخصی که در تصویر وجود دارد امکان دارد توسط اشخاص دیگر مخدوش و یا پاره شود و این موضوع موجبات ناراحتی افراد را فراهم آورد.

برای این که یک پوستر توجه افراد بیشتری را به خود جلب نماید و ماندگاری بیشتری در ذهن افراد داشته باشد باید طرح و رنگ مناسبی داشته باشد و این امر تنها توسط افراد متخصص در این زمینه انجام می‌گردد.

همان طور که گفته شد در پوستر هیچ محدودیتی از لحاظ موضوع و طرح وجود ندارد و با توجه به سلیقه جامعه و هدفی که از طراحی پوستر داریم دارای تفاوت می باشد.

نکات انتخاب پوستر دیواری

  1. در هنگام انتخاب پوستر دیواری کرج آنهایی که بر روی متریال با کبفیت چاب میشوند را انتخاب می کنیم.
  2. پوستر کرج نباید حساسیت زا و آلرژی زا باشد.
  3. اگر محل نصب پوستر از یک تم رنگی خاص پیروی می کندبهتر است رنگی که برای پوستر دیواری کرج نیز انتخاب می کنید با آن تناژ رنگی تناسب داشته باشند.
  4. پوستر دیواری باید ضد الکتریسیته ساکن باشد.
  5. پوستر دیواری باید قابل شستشو و غبار گیری باشد.
  6. اگر سطح دیوار نیاز به زیر سازی ، بتونه و یا سمباده زنی دارد، سطح آن را آماده و تماما صاف و یکنواخت می کنیم. ابتدا سطح زیر کار، بسته به نوع آن باید با پرایمر پوشش داده شود
  7. پوستر دیواری کرج باید در مقابل اشعه یو وی خورشید مقاومت داشته باشد
  8. پوستر دیواری باید وضوح تصویر بالایی داشته باشد.
  9. اگر سطح دیوار نیاز به زیر سازی ، بتونه و یا سمباده زنی دارد، سطح آن را آماده و تماما صاف و یکنواخت می کنیم. ابتدا سطح زیر کار، بسته به نوع آن باید با پرایمر پوشش داده شود .

انواع پوستر دیواری

پوستر دیواری پذیرایی : 

اتاق پذیرایی یکی از کاربردی و با اهمیت ترین نقاط یک خانه است و دکوراسیون آن نقطه کانونی دکوراسیون محسوب می شود یکی از المان های مهم دکوراسیون پذیرایی پوستر کرج است از این رو رنگ آن باید با بقیه عوامل دکوراسیون همخوانی داشته باشد. دیوار پذیرایی همانند یک دیوار شاخص در نظر گرفته می شود که چیکاگروپ با توجه به رنگ و طرح آن پوستر کرج بقیه دیوار ها را به شما پیشنهاد می کنند تا  با خیال راحت انتخاب کنید. مثلا اگر پوستر این دیوار به رنگ آبی دربیاید، بقیه دیوار ها ، کوسن‌ها یا فرش پذیرایی نیز به همان رنگ یا نزدیک به آن انتخاب می‌شوند.

پوستری دیواری برای پشت تلویزیون

بیشتر طرح‌های پوستر دیواری پشت تلویزیون از طرح‌های گلدار سه بعدی می باشد. طرح‌های هندسی و منظره از دیگر طرح‌های پوستر دیواری برای پشت تلویزیون هستند. در انتخاب طرح پوستر دیواری پشت تلویزیون شلوغی طرح و ابعاد آن را در نظر داشته باشید طرح و نقش پوستر دیواری پشت تلویزیون به گونه‌ای نباید باشد که چشم را از صفحه‌ی تلویزیون منحرف نماید. در این صورت در زمان تماشای تلویزیون چشم‌ها سریع خسته می‌گردند. اصولا در این پوستر‌ها در مرکز  خود دارای یک فضای خالی هستند که مخصوص قرارگیری تلویزیون می باشد.

طراحی سایت در کرج

ابعاد پوستر کرج

با توجه به اینکه پوسترهای دیواری آماده می باشند و یا اینکه سفارشی می باشند دارای ابعاد مختلفی می باشند. پوسترهای آماده اکثرا در ابعاد مشخصی و به صورت یک تکه، دو تکه، چهار تکه و هشت تکه توسط برندهای مختلف داخلی و خارجی تولید و عرضه می شوند. اما پوسترهای سفارشی متناسب با طرح و ابعاد دیوار مورد نظر شما به تولید میرسند. بنابراین باید در انتخاب ابعاد پوستر توجه کرد که کاملا متناسب با ابعاد دیوار باشد

پوستر سه بعدی کرج

پوسترهای سه بعدی دیوار، پوسترهایی هستند که با استفاده از تکنولوژی سه بعدی، تصاویر سه بعدی را بر روی یک برگه یا پوستر چاپ می‌کنند. این پوسترهامعمولاً در ابعاد بزرگ و با تصاویری واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند که با نگاه کردن به آنها، احساس واقعیت و عمق دارید.

با استفاده از پوسترهای سه بعدی دیوار، می‌توانید فضای داخلی خود را به شکل جذابی تزئین کنید. برخی از انواع پوسترهای سه بعدی دیوار شامل مواردزیر هستند:

1- پوسترهای سه بعدی مناظر طبیعی: این پوسترها دارای تصاویر مناظر طبیعی و واقعیست با نگاه کردن به این پوسترها، احساس واقعیت و عمق دارید.

2- پوسترهای سه بعدی حیوانات: این پوسترها دارای تصاویر حیوانات وحشی و دیگر حیوانات هستند  با نگاه کردن به این پوسترها، احساس واقعیت و عمق دارید.

3- پوسترهای سه بعدی فضایی: این پوسترها دارای تصاویر فضایی و ستاره‌شناسی هستند که با استفاده از تکنولوژی سه بعدی طراحی شده‌اند. با نگاه کردن به این پوسترها، احساس واقعیت و عمق دارید.

4- پوسترهای سه بعدی هنری: این پوسترها دارای تصاویر هنری و طرح‌های متنوع هستند.

پوسترهای دکوراتیو، به منظور تزئین فضاهای داخلی و افزایش جذابیت ظاهری محیط، استفاده می‌شوند. این پوسترها معمولاً دارای طرح‌ها و الگوهای زیبا و جذابی هستند و در طراحی و تزئین دکوراسیون داخلی، به عنوان یکی از مهمترین عناصر، مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از انواع پوسترهای دکوراتیو عبارتند از:

1- پوسترهای گل و گیاه: این پوسترها دارای تصاویر گل و گیاهان مختلف هستند که معمولاً به رنگ‌های زنده و طبیعی طراحی شده‌اند. این پوسترها به منظور تزئین دیوارها و فضاهایی که به دنبال جذابیت و صلابت ظاهر هستند، استفاده می‌شوند.

2- پوسترهای انتزاعی: این پوسترها دارای طرح‌های ساده و انتزاعی هستند که معمولاً در رنگ‌های یکدست و تأثیرگذار، طراحی می‌شوند. این پوسترها برای تزئین فضاهایی که به دنبال طراحی ساده و حداقلیست، مناسب هستند.

3- پوسترهای نوشته‌های مشجر: این پوسترها دارای نوشته‌های جالب و زیبا هستند که معمولاً در رنگ‌های شاد و روشن طراحی می‌شوند. این پوسترها برای تزئین فضاهایی که به دنبال ظاهر جذاب و متفاوت هستند، استفاده می‌شوند.

4- پوسترهای تزئینی: این پوسترها دارای طرح‌های مختلفی هستند که به منظور تزئین فضاهای داخلی و افزایش جذابیت ظاهری محیط، طراحی شده‌اند.

Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

اهمیت داشتن پوستر کرج چیست ؟

از آن جا که امروزه داشتن تبلیغات مناسب از اولویت های آغاز و ادامه یک کار است و هر کار و خدمت و محصولی نیاز به معرفی و تبلیغ دارد معمولا عمومی ترین و رایج ترین نوع تبلیغ به عهده پوستر می باشد زیرا در همه جا قابل نصب و دیدن است.

پوستر یک اعلان همگانی می باشد که در همه جا و در همه نوع فعالیتی قابل استفاده است پس داشتن یک پوستر خوب به شما در شناساندن زمینه کاری شما کمک شایانی می‌کند.

نکته مهم نصب پوستر کرج

از نکاتی که باید در نصب و اجرای پوستر بهش توجه کنید، این است که پوسترها مانند کاغذ دیواری‌ها مناسب برای پوشش دادن تمام دیوارهای خانه نمی باشند. زیبایی این دیوار‌پوش‌ها به این است که روی یک سطح خاص استفاده شوند.

برای این که از پوستر کرج به درستی استفده کنید، دیواری که به نظرتان با نصب پوستر زیباتر جلوه می‌نمایند و نقطه عطف طراحی دکوراسیون داخلی در کرج می‌شود را به این منظور اختصاص دهید.

عوامل موثر بر قیمت پوستر کرج

بی‌شک یکی از عوامل مهم در هنگام خرید این محصول قیمت آن می باشد.عامل قیمت قادر است بستگی به موار زیادی باشد. اولین نکته مهم در تعیین قیمت، متراژ پوستر دیواری می باشد در محصولاتی که از اندازه بزرگتری برخوردار هستند از مواد اولیه بیشتری استفاده گردیده که به همین دلیل قیمت نهایی آن نیز بیشتر می‌گردد. نکته بعدی کیفیت پوستر‌ دیواری می باشد.

 این محصول در درجه‌بندی‌های متفاوتی تولید میگذرد که در هنگام خرید آن را متوجه خواهید شد. در برخی از پوسترها از بهترین مواد اولیه به همراه مناسب‌ترین روش ساخت مورد استفاده قرار داده شده است که مسلما قیمت آن نیز با توجه به این عوامل تعیین می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

دریافت مشاوره